Dodany: 2012-05-22 09:21:38
 

Deklaracje CIT Prowadzenie przedsiębiorstwa to wcale nie taka prosta rzecz jakby mogło się w pierwszej chwili wydawać. To mnóstwo pracy i różnych innych czynności przedsiębiorcy.

 

Oczywiście mowa o niewielkiej firmie którą wspomaga biuro rachunkowe szczecin. Gdy jednak firma jest większa sytuacja znacząco się komplikuje poprzez chociażby zmiany deklaracji podatkowych z VAT na CIT. I tutaj pojawia się zasadniczy problem w rozliczeniach. Przedsiębiorcy płacący podatek dochodowy na zasadach VAT-u płacą 23% podczas gdy przedsiębiorstwa będące osobami prawnymi płacą ten podatek ze stawką 19%.

 

Pomimo, że różnica obejmuje jedynie 4 punkty procentowe to tak naprawdę rozliczenie jest znacznie szybsze i ograniczone do minimalnej ilości błędów, kiedy wykona je licencjonowane biuro rachunkowe szczecin. Szybkie i bezproblemowe rozliczenie gwarantować mu będzie oprogramowanie księgowe które nie będzie wymagało każdorazowego wpisywania danych a jedynie odniesienie się do wybranych pozycji znajdujących się w szablonach, które dla wybranych klientów biuro rachunkowe szczecin stworzyło rozpoczynając współpracę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Deklaracje CIT
Nick: