Dodany: 2010-11-25 11:04:07

Monitoring płatnościJedną z propozycji, którą oferuje Ci zawsze biuro rachunkowe częstochowa jest monitoring płatności. Ale co to jest monitoring płatności? Już wyjaśniam.

 

Otóż nie raz spotkałeś się już ze zjawiskiem, w którym to nie uregulowano płatności należnych Ci na czas – przestrzega biuro rachunkowe bydgoszcz. Monitoring płatności pozwala nadzorować płatności oraz naszych kontrahentów oraz dopilnować, aby zobowiązania finansowe były uregulowane jak najszybciej. Głównym więc celem jest nie dopuszczenie do sytuacji, w której to powstają zaległości finansowe wobec klienta – podkreśla biuro rachunkowe olsztyn.

 

Biuro rachunkowe podejmuje szybki kontakt z osobą, która jest nam dłużna i kładzie nacisk na to, aby jak najszybciej przelew został dokonany. Jeśli kontrahent nie zobowiązuje się, natychmiast zostaje odcięty dopływ usług z drugiej strony. Np. w wypadku budowlanki – brak zaopatrzenia w produkty. Tak więc jak widzicie, prowadzenie monitoringu to dużo plusów. Przede wszystkim ustrzegniecie się problemów, a wasza płynność finansowa zostanie nie naruszona. Cenę ustala zazwyczaj się indywidualnie, jest zależna od ilości wystawianych w ciągu miesiąca faktur. Zapytaj o tą usługę w twoim biurze rachunkowym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Monitoring płatności
Nick: