Dodany: 2012-05-31 09:09:33
 

Podatek od środków transportu Każdy z nas posiada chociażby jeden zarejestrowany na siebie pojazd silnikowy a więc zarówno biuro rachunkowe Gdańsk jak również my sami obowiązani jesteśmy do ponoszenia opłat podatkowych z tytułu posiadanych samochodów.

 

Z oczywistych względów im pojazdów będzie więcej tym większe podatki będziemy płacić. Zasadą jest bowiem to, że podatek od środków transportu pobierany jest od osób fizycznych, przedsiębiorstw jak również jednostek samorządowych na pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t wzwyż. Dlatego też biuro rachunkowe Gdańsk dokonując wyliczenia tego podatku nie będzie brać pod uwagę tylko i wyłącznie samochodów osobowych z pominięciem dostawczych.

 

Również i za nie podatek od środków transportu musi zostać opłacony w ustalonym terminie. Robi się to jednak łącznie dla oszczędzenia czasu i kosztów, które jak wiemy w Polsce przyprawiają o przysłowiowy zawrót głowy. Jesteśmy państwem które płaci jedne z najwyższych podatków w UE a więc biuro rachunkowe Gdańsk zawsze będzie mieć pełne ręce pracy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek od środków transportu
Nick: