Dodany: 2013-05-09 13:28:04

 

Elektroniczny obieg dokumentów w biurach rachunkowychDzisiejsza technologia i jej rozwój przyniosły bardzo wiele rozwiązań, które zmieniły dotychczasowe oblicze świata i wielu kwestii w nim panujących. Między innymi elektroniczny obieg dokumentów spowodował, że możliwe jest szybsze i sprawniejsze wykonywanie pracy w biura rachunkowe kraków.

 

Większość z biura rachunkowe kraków ma na swoim wyposażeniu system wystarczający do kontroli dokumentów jakie trafiają do biur. Dzięki kodom kreskowym i aplikacji edokumenty można w prosty sposób wrzucić do systemu kolejne dokumenty klienta a nawet całe sprawy. Powoduje to, że można szybko i sprawnie doprowadzić do uporządkowania wszystkich papierów jakie trafiają do biura rachunkowe kraków. Trzeba wcześniej nadać każdemu klientowi odpowiedni kod, oznaczenie po którego zeskanowaniu będzie można odczytać dane klienta w bazie i sprawa sama się zapisze. Dokumenty ze skanu mamy w postaci pdf.

 

Takie rozwiązanie są dobre, niezwykle trudno jednak o wycenę takich działań ciężko jest powiedzieć ile kosztuje taka archiwizacja dokumentów. Dzięki rozwiniętemu systemowi kodów możemy od początku przypisać daną sprawę do konkretnego klienta..

Nick: