Dodany: 2010-11-25 11:45:31

ZobowiązanieKolejnym ciężkim zagadnieniem, z rachunkowości, które chciałbym dziś poruszyć jest Zobowiązanie. Zobowiązanie to jak mówi nam biuro księgowe częstochowa świadczenie rzeczowe lub pieniężne, dłużnika na rzecz wierzyciela.

 

Zobowiązanie charakteryzuje się tym, że musi mieć określoną wartość oraz termin spłaty – dodaje biuro rachunkowe bydgoszcz. Istnieje kilka rodzai zobowiązań – śmieje się biuro rachunkowe olsztyn. Jednym z nich jest zobowiązanie publicznoprawne. Kolejne to zobowiązanie wobec pracowników a trzecie to zobowiązania krótko i długo terminowe. Ponieważ kompletnie się na tym nie znam, zapytajcie o to, czym jest zobowiązanie w najbliższym Ci biurze rachunkowym. Tam powinieneś dostać szczegółowe informacje.

 

Udzieli Ci ich wykwalifikowana kadra, która w większości skończyła studia ekonomiczne lub prawnicze. Wtedy będziesz miał pewność, że to co zostało powiedziane jest prawdą. Osobiście radzę Ci, abyś nie doprowadził do sytuacji, kiedy będziesz zadłużony, lub będziesz miał debet na swoim koncie. To nie jest komfortowa sytuacja ani dla jednej ani dla drugiej strony. Jeśli jednak Cię to interesuje, zajrzyj na strony internetowe, bo tam znajduje się ogromna ilość informacji na ten temat..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zobowiązanie
Nick: