Dodany: 2012-05-31 08:19:09
 

Czym jest opłata uzdrowiskowaPośród opłat i podatków lokalnych odnajdziemy również i te, które obowiązywać będą tylko i wyłącznie na wybranych terenach. Tak dzieje się właśnie w przypadku opłaty uzdrowiskowej do której uiszczania zmuszeni są przede wszystkim osoby fizyczne przebywające na terenach uznanych przez prawo jako uzdrowiska.

 

I nie ważne czy będzie to biuro rachunkowe Gdańsk wysyłające na szkolenia swoich pracowników czy też sami będziemy chcieli wyjechać na letni wypoczynek opłata uzdrowiskowa będzie od nas pobierana. Oczywiście od tejże reguły jak praktycznie w większości przypadków będą również zwolnienia.

 

Rozliczające podmioty prowadzące działalność związaną z turystyką biuro rachunkowe nie będzie dla przykładu pobierać opłaty uzdrowiskowej od osób prawnych, jednostek organizacyjnych jak również pracowników dyplomatycznych. Ten ostatni przypadek jest dosyć szczególny przez wzgląd na szczególną zasadę – wzajemności która obowiązywać będzie nie tylko biuro rachunkowe Gdańsk którego pracownicy przebywają za granicą i nie będą zobowiązani do wnoszenia opłaty uzdrowiskowej jak i właśnie pracownicy zagraniczni..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest opłata uzdrowiskowa
Nick: