Dodany: 2012-06-13 12:27:46

 

Program Kapitał LudzkiLudzie są obecnie najrzadszym i najefektywniejszym kapitałem w firmach czy instytucjach. Ich kompetencje są decydujące w wielu sprawach i problemach. Kapitał ludzki to umiejętności ludzi ich kompetencje i kwalifikacje.

 

Różnica między kompetencjami a kwalifikacjami jest prosta, kompetencje to to co potrafimy zdobywa się je na podstawie doświadczenia. Kwalifikacje to wiedza teoretyczna, to w czym zostaliśmy wykształceni. W biuro rachunkowe olsztyn pracownicy posiadają wielkie kompetencje i kwalifikacje.

 

Program kapitał ludzki jest realizowany w placówkach państwowych polega na sztucznym podnoszeniu kwalifikacji ludzi nie mogących znaleźć pracy w większości. Tak to wygląda w praktyce, klienci biuro rachunkowe olsztyn często biorą dotacje na tego typu projekty co pomaga im rozliczać biuro rachunkowe olsztyn. Dzięki dobrej świadomości pracowników mało kto korzysta z teg programu poza tym jego głównym założeniem jest pomoc bezrobotnym. Kapitał ludzki jest najważniejszym aktywem firmy, jednak jego wartość powstaje wskutek podnoszenia kompetencji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Program Kapitał Ludzki
Nick: