Dodany: 2013-05-09 13:37:56

 

Usługi w zakresie kadr i płacObsługa w zakresie kadr i płac dla firm jest bardzo wszechstronna. Nie ma ścisłych wytycznych do co tego co można uznać za obsługę kadrową i płacową. Nie jest to pojęcie naukowe raczej stworzone przez życie, wykształciło się stosunkowo niedawno i nie jest jeszcze w pełni popularne.

 

W biura rachunkowe kraków możemy takie usługi otrzymać nie jest to specjalnie trudne. Usługi te są tak rozbudowane, że nawet sporządzanie umów cywilnoprawnych o pracę mogą dla nas wykonać pracownicy biura rachunkowe kraków. W biura rachunkowe kraków jest bardzo długa lista czynności zaliczanych do kadr i płac.

 

Możemy na tej liście znaleźć między innymi sporządzenie list płac, sporządzenie dokumentacji rejestracyjnej dla pracowników i zleceniodawców do ZUS, prowadzenie imiennych kart przychodów pracowników, sporządzenie zeznań rocznych pracowników, prowadzenie akt osobowych. Także coroczne rozliczenia podatkowe w kwestii pitów są sporządzane w ramach tych właśnie kadr i płac. Usługi te są bardzo rozbudowane i mogą załatwić wiele spraw. Znacznie ułatwiają prowadzenie firmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi w zakresie kadr i płac
Nick: