Dodany: 2010-11-25 11:16:44

BilansRachunkowość to bardzo duży temat. Jednym z zagadnień, które dziś postaram się wam wyjaśnić to bilans rachunkowy – opowiada biuro rachunkowe częstochowa. Bilans to statystyczny stan dochodów i rozchodów.

 

Bilans jest konieczny i musi być przeprowadzany każdego roku. Jest to podstawa do rozliczenia się z Urzędem Skarbowym – podkreśla biuro rachunkowe olsztyn. Jedną z pozycji takiego bilansu będzie zawsze zysk lub strata. Pamiętajcie o tym, aby wyliczenia były podawane dokładnie, z dokładnością, ponieważ nawet o grosze urząd skarbowy jest w stanie się przyczepić – wyjaśnia biuro rachunkowe bydgoszcz.

 

Bilans charakteryzuje się kilkoma podstawowymi cechami: zupełność, rzetelność, ciągłość i przejrzystość. Kiedy będziemy mieli do czynienia z każdą z tych cech, z ręką na sercu będziemy mogli powiedzieć, że bilans został wykonany dobrze. Jeśli nie chcemy robić tego sami, możemy to zlecić naszemu rachmistrzowi. Cena jest różna. Jest to kwota wahająca się od paruset do kilku dziesięciu tysięcy złotych. Oczywiście istnieje możliwość poproszenia o tylko jednorazową przysługę, czy poradę. Wtedy ceny są odrobinę niższe.Aby zapoznać się z tą, jak i innymi ofertami, udaj się do biura w twoim mieście.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bilans
Nick: