Dodany: 2010-11-25 11:20:18

DebetKoniec i początek miesiąca to najważniejsze daty w życiu większości obywateli. Otóż z początkiem wiąże się wpłata pieniędzy na konto, zaś z końcem jego brak – śmieje się biuro rachunkowe olsztyn.

 

Jeśli z jakichś przyczyn zbyt szybko skończyły Ci się środki, możesz wstąpić do banku, o przyznanie debetu na twoim koncie – radzi biuro rachunkowe częstochowa. Wniosek o debet możesz złożyć na kilka sposobów – osobiście, telefonicznie lub przez internet. Aby dostać kredyt, musisz posiadać zdolność kredytową – inaczej nic z tego – dodaje biuro rachunkowe bydgoszcz.

 

Debet zawsze jest spłacany, kiedy nastąpi wpłata pieniędzy na twoje konto. Prościej mówiąc – gdy mamy na koncie – 200zł, a wpłacono nam 1200, to na naszym rachunku będzie widniała suma 1000zł. Zazwyczaj za debet pobierane są także opłaty w wysokości kilku złotych. Nie jestem osobiście zwolennikiem posiadania konta z debetem. Ponieważ zazwyczaj, banki pozwalają na spore debety, możemy stracić kontrole a w przyszłości ciężko nam będzie spłacić należny dług. A takiej sytuacji, nie życzyłbym ani sobie ani nikomu innemu. Dlatego też, jeśli potrzebny Ci debet, przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Zapytaj o szczegóły w banku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Debet
Nick: